Підйомник електричний

Блок керування склопідйомників лівий "CRB" NEXIA
0

990.00 грн.

Трапеція склоочисника на Деу Нексия
0

480.00 грн.

Трапеція склоочисника на Деу Ланос
0

410.00 грн.

Трапеція склоочисника Авео
0

299.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Підйомник електричний


Підйомники електричні

Тельфер електричний - пристрій, в якому вертикальний підйом вантажів здійснюється через блок, а горизонтальне пересування за допомогою спеціальної каретки, яка рухається по напрямних. застосування електротельфера допомагає безпечно, з великою швидкістю піднімати дуже складні, важкі предмети. У вашому гаражі або СТО він прекрасно може замінити домкрат гідравлічний для підняття машини.

Особливості конструкції

Якщо ви хочете тельфер купити, варто познайомитися з конструкцією. Крім блочного вузла, каретки і двигуна в пристрій входять:

 • ротор у вигляді конуса;
 • барабан або зірочка для намотування сталевого каната або ланцюга відповідно;
 • гальмівний вузол;
 • канат або ланцюг.

Випускаються моделі з захистом електромотора. Усередині підйомника вбудований конусоподібний гальмо, який зміщується від впливу пружини. Навіть від різкого падіння напруги або відключення електрики, відбувається спрацьовування гальма. Високу надійність і безпеку при експлуатації надає конструкції пристрій електромагнітного колодкового гальма. Але при цьому на тельфер ціна буде вище.

Електротельфер може комплектуватися редукторами: планетарним або циліндричним. Перший тип зручніше, в ньому редуктор розташований не на барабані, його легше монтувати і знімати.

Виріб комплектується кінцевими вимикачами, що спрацьовують, коли підвісний крюк досягне найбільшого верхнього положення, і обмежувачами вантажопідйомності, які заблокують підйом, якщо маса піднімаються предметів буде перевищена.

Управляється підйомник пультом - дротових або дистанційним.

Як вибрати тельфер

Якщо вам потрібно купити підйомник електричний, попередньо варто познайомитися з параметрами, які потрібно враховувати при його виборі. До них відносяться:

 • вантажопідйомність;
 • потужність силового агрегату;
 • висота і швидкість підйому;
 • вид приводу;
 • призначення;
 • габаритні розміри;
 • маса.

Не менш важлива на електричний підйомник ціна. Грає роль і форма корпусу, яка допомагає визначити специфіку монтажу пристрою, зручність його експлуатації.

Для збереження впевненості, що обладнання буде безпечним, практичним і надійним, варто купувати сертифікований з гарантією якості тельфер, стоїмо на нього не сильно відрізняється від інших.

Купуйте електричний підйомник і запчастини до авто в інтернет-магазині AvtoMarket. Для цього на нашому сайті потрібно заповнити форму замовлення. При необхідності вирішити всі питання по телефону з нашим менеджером.