SKF


Автомобільна продукція SKF

Безпроблемна довготривала їзда на автомобілі грунтується на простому правилі: обслуговувати машину якісними запчастинами, заливати перевірені рідини. Компанія SKF - це один з найбільших виробників підшипників і систем змащення в світі. Шведська компанія завоювала вдячність автолюбителів по всьому світу, оскільки запчастини SKF відрізняються якістю, складаються з хороших матеріалів, зносостійкі, а також реалізуються по доступною ціною.

Асортимент компанії SKF Україна представлений якісними підшипниками, які можуть мати різні розміри, технічні характеристики. Ці вироби, вагою всього кілька грам, призначені для технічного обладнання високої точності, а також для обслуговування автомобілів.

Продукція компанії

Купити SKF можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. На сайті також представлений SKF каталог продукції, доступною для придбання. Вироби, що випускаються на заводі, вважаються одними з кращих в світі по експлуатаційними показниками. Також ви можете переглянути каталог ременів генератора або будь-який інший необхідний розділ.

Серед переваг даної продукції відзначають:

  • якісну сировину, з якого виготовлені запчастини;
  • на високих швидкостях підшипники відмінно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи стабільну роботу автомобіля;
  • практично не видають жодних звуків при обертанні.

SKF виробник випускає зносостійку продукцію, яка розрахована на тривалу експлуатацію.

Де використовується продукція

Готові вироби використовуються нафтопереробними компаніями, великими заводами і підприємствами, які працюють в сфері важкої промисловості. Велика частина запчастин відправляється на автомобільні заводи, де виробники впроваджують продукцію у внутрішні механізми автомобілів. Ми пропонуємо широкий асортимент різної продукції. На сайті представлений також INA каталог і товари інших популярних компаній.


Ролик ременя генератора ВАЗ 2123/1118, SKF (VKM 32243)
..
0

350.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)