Ліфт-комплект

ЛІФТ КОМПЛЕКТ ПЕРЕДНІЙ ПОДВЕСКИ ВАЗ 2121 НИВА (+ 20мм)
0

750.00 грн.

ЛІФТ КОМПЛЕКТ ПЕРЕДНІЙ ПОДВЕСКИ ВАЗ 2121 НИВА (+ 30мм)
0

750.00 грн.

Ліфт комплект передньої підвіски ВАЗ 2121 НИВА (+ 20мм)
0

750.00 грн.

Ліфт комплект передньої підвіски ВАЗ 2121 НИВА (+ 30мм)
0

750.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Ліфт-комплект

При виїздах за місто на бездоріжжя або на погані дороги з ямами, водії можуть вважати кліренс свого авто недостатньо високим, щоб подолати проблеми з неякісним дорожнім полотном. Для виправлення цієї проблеми проводять ліфтинг машини. В інтернет-магазині «AvtoMarket» можна купити проставки для збільшення кліренсу.

Ліфт підвіски автомобіля — особливості

Ті, кого не влаштовує відстань між нижньою поверхнею коліс і кузовом, можуть скористатися різними методами виправлення цього недоліку. Можна встановити подовжені амортизатори, але це потребуватиме заміни великої кількості деталей. Набагато простіше використовувати ліфт-комплект. На сайті магазина «AvtoMarket» можна підібрати проставки для ліфтингу машини.

Проставки, ліфт-комплект підвіски — це конструкція, яка дозволить підняти кліренс на 30-50 мм. Таким чином, завдяки проставці, можна уникнути зносу кульових опор, деформації важелів, пошкоджень мостів.

Установка комплекту для підняття кліренсу, ліфт-підвіски автомобіля, дозволить також досягти наступного:

  • поліпшується прохідність;
  • пружина переміщається без удару об важіль;
  • можна встановити колеса більшого діаметра.

Вибираючи боді ліфт комплекти, варто орієнтуватися на ціну деталей, мету установки, складність монтажу. Нескладну установку даних пристроїв на передню підвіску може провести навіть автмобіліст-початківець. Але складніше монтування повного ліфтингу краще довірити досвідченим слюсарям.

У цьому інтернет-магазині можна підібрати ліфт-комплект, купити потрібні деталі. Можливо замовити товари доставкою за допомогою транспортних компаній і на поштові відділення, а також самовивозом, з оплатою при отриманні або онлайн. Також доступні для придбання підвіска і кермове управління.


  • Ліфт-комплект