Баки

Бак паливний - бензобак Ланос Сенс
Тип баку - Паливний
0

3 250.00 грн.

Тип баку - Паливний
Бак паливний ВАЗ 2108 в зборі з датчиком "ДСК"
Тип баку - Паливний
0

4 550.00 грн.

Тип баку - Паливний
Бак паливний ВАЗ 21082-10,2170-72 інжекторний без ЕБН
Тип баку - Паливний
0

4 550.00 грн.

Тип баку - Паливний
Бак паливний ВАЗ 21213 в зборі з датчиком "ДСК"
Тип баку - Паливний
0

4 550.00 грн.

Тип баку - Паливний
Бак паливний ВАЗ 21214 інжекторний з 2011р. без ЕБН "ДСК"
Тип баку - Паливний
0

4 650.00 грн.

Тип баку - Паливний
Бак паливний, бензобак ВАЗ 2123 Нива Шевроле інжекторний без електробензонасоса
Марка - ВАЗ
Модель - 2123
Стан - Новий
0

5 300.00 грн.

Марка - ВАЗ
Модель - 2123
Стан - Новий
Бак паливний 2101, 2103, 2105, 2106, 2107 з датчиком (бензобак) горловина під кришку 2108
Тип баку - Паливний
0

3 550.00 грн.

Тип баку - Паливний
Показано з 1 по 7 з 7 (усього 1 сторінок)

Баки


Автомобіль давно вже став невід'ємною частиною нашого побуту. Багато й уявити не можуть своє життя без машини. Звичайно, не кожна людина має можливість купити нову машину, тому набувають старі транспортні засоби. Нова, а тим більше, стара техніка виходить з ладу, і її доводиться ремонтувати.

Наш інтернет-магазин «AvtoMarket» піклується про автомобілістів і має в своєму каталозі величезний асортимент деталей, пристроїв, механізмів для транспортних засобів різних марок.

Паливні баки для автомобілів призначені для вирішення однієї задачі, індивідуальний їх обсяг і місце розташування. Конструкція бака, місце його установки, в основному, залежать від типу двигуна, моделі транспорту, але головною умовою при цьому залишається досягнення найвищого рівня безпеки.

Паливний бак є обов'язковою складовою транспортного засобу. Він призначений не тільки для наявності запасу пального, а й повинен забезпечувати безпеку водія і пасажирів, оберігаючи їх від шкідливих парів.

Герметичність баків залишається одним з основних вимог їх конструкції. Протікання пального не припустима навіть в найнебезпечніших ситуаціях. Коли у вас виникає проблема, де купити паливний бак, «AvtoMarket» завжди прийде на допомогу.

Наш інтернет-магазин пропонує баки від відомих виробників, які гарантують якість продукції, що поставляється. Продаж паливних баків для легкових автомобілів здійснюється як за готівковий, так і безготівковий розрахунок. Покупець сам вибирає зручний для нього вид оплати.

У каталозі магазина представлені баки для палива різних конструкцій, і карбюраторні, і інжекторні. Можна купити паливний бак в Україні, перебуваючи в будь-якому населеному пункті. Доставка товарів здійснюється швидко і якісно.

Ціна баків залежить від різних чинників: їх комплектації, марки і моделі автотранспорту. Вартість паливних баків в інтернет-магазині «AvtoMarket» відповідає якості і встановлена на мінімально можливому рівні.

Баки для палива відносяться до категорії «Паливна система», в якій також пропонується вибір інших запасних частин і пристроїв. Для подачі палива з бака в інжекторних транспортних засобах використовують Електробензонасос. У нас ви можете купити бензонасос електричний швидко і вигідно.

При виборі паливних баків, бензонасосів і інших товарів, не забудьте придбати гальмівний шланг , який ви знайдете в тій же категорії товарів.