Прокладки

Прокладка головки блоку циліндрів Ланос, Авео, Нексія 1,5
0

149.00 грн.

Прокладка головки блоку циліндрів Ланос,Авео,Нексія 1,5
0

399.00 грн.

Прокладка головки блоку циліндрів Ланос,Авео,Нексія 1,6
0

149.00 грн.

Прокладка клапанної кришки Ланос 1.5 Нексія Авео 1.5 KAP Корея 712930300
0

60.00 грн.

Прокладка клапанної кришки Ланос 1.5 Нексія Авео 1.5 Victor Reinz 712930300
0

130.00 грн.

Прокладка клапанної кришки Ланос 1.6 Нексія Авео Лачетті KAP Корея
Марка - Chevrolet
Стан - Новий
Тип запчастини - Оригінал
0

120.00 грн.

Марка - Chevrolet
Стан - Новий
Тип запчастини - Оригінал
Прокладка клапанної кришки Ланос 1.6 Нексія Авео Лачетті Victor Reinz 715411600
0

460.00 грн.

Прокладка клапанної кришки Ланос 1.6 Нексія Авео Лачетті Польща
0

250.00 грн.

Прокладка клапанної кришки Лачетті 1.8 Victor Reinz
0

560.00 грн.

Показано з 1 по 9 з 9 (усього 1 сторінок)

Прокладки


Для забезпечення безперебійної роботи всієї системи автомобіля створена система ГРМ. До його головних складових відносяться: распредвал, штанги, штовхачі, випускні та впускні клапани, привід, коромисло. Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент автопродукції (комплект зчеплення ціна , масляні фільтри, комплект ГРМ і багато іншого) за прийнятною вартістю.

Що з себе являє кришка клапана?

Завдання клапанного вузла забезпечити якісну працездатність впускного і випускного клапанів.

На голівці ціліндрблока встановлюється кришка, далі між ними вставляється еластична прокладка для ущільнення всіх деталей.

Для захисту від попадання всіляких домішок і інших абразивних частинок в деталі вузла і масла, застосовується ущільнювач.

Також до його безпосереднім завданням, можна віднести повне забезпечення герметизації системи механізму від витікання автомастила. Дуже важливо, своєчасно проводити заміну прокладки кришки клапанів, захистивши себе від безлічі проблем. Варто врахувати, що монтаж кришок з прокладками допускається тільки в моторах, що мають верхнє розташування клапанних механізмів.

Різновиди ущільнювачів

Існуючі типи прокладок визначаються за принципом їх виготовлення:

    - цільної конструкції (точно повторюють зовнішній вигляд кришки),

    - складальні (додаткові частини ущільнення),

    - комбінованої модифікації (прокладка під кришку клапанів складається з кілька частин різноманітної форми).

Головні відмінності прокладки клапанів

В першу чергу - матеріал виготовлення. Вироби з гуми високоеластичних, з коротким терміном експлуатації і дуже сприйнятливі до температурних коливань. Пароніт (зі сталевим дротом), в рази збільшує міцність самої деталі. Резінопробковие і картонні моделі - деталі низького рівня надійності і міцності. Їх ціновий діапазон невеликий, але міцність клапанного вузла значно зменшений. Своєчасно проведена діагностика для будь-якого автотранспорту - запорука проведення ремонтних робіт в більш короткі терміни і з найменшими витратами.

Причини зносу кришки-ущільнювача

Якщо в паливній системі виявлена масляна витік, ущільнювач підлягає негайній заміні. Основним критерієм для вибору нового - тотожність контурів деталі. Якщо ви вирішили купити комплект прокладок кришки клапанів, тоді краще заздалегідь вивчити техпаспорт своєї машини.

Процедура вибору якісних деталей для авто

Довіритися у виборі високоякісної прокладки для авто або будь-який інший запчастини можна тільки співпрацюючи з надійними постачальниками. «AvtoMarket» - найкращі показники якості реалізованого товару з високими експлуатаційними властивостями. На нашому сайті представлені тільки оригінальні моделі автозапчастин. Будь-яке вироби з наявного різноманіття ( метіз для автомобілів, підшипники, амортизатори та інше) оперативно поставляється в будь-який населений пункт України.