Провід

Аварійне запалювання ваз 2108-09,2110,ГАЗ,Москвич,Таврія
0

190.00 грн.

Аварійне запалювання для безконтактних систем запалення та діагностика.
0

190.00 грн.

Високовольтні дроти на Ланос Авео, Tesla
0

495.00 грн.

Високовольтні свічкові дроти TESLA для автомобілів ВАЗ всіх моделей
Виробник - TESLA
0

420.00 грн.

Виробник - TESLA
Дроти високої напруги Ланос, Авео, Нексія 8 клапанний HI-Q (бронедроти)
0

780.00 грн.

Дроти високовольтні HI-Q Ланос Авео 1.6
0

690.00 грн.

Дроти високовольтні ЛАНОС 1,6 інжектор 16 кл. Tesla T711B силікон (к-т 4 шт.)
0

760.00 грн.

Показано з 1 по 7 з 7 (усього 1 сторінок)

Провід

Автомобіль — складна система, що включає масу елементів. Свічки запалювання відповідають за виникнення електричної іскри, яка підпалює паливно-повітряну суміш. Для того, щоб отримати іскру, потрібні спеціальні кабелі.

Високовольтні дроти запалювання — це компонент системи запалювання двигуна, що з'єднує котушку і свічки, пропускаючи високовольтний струм. Він потрібен, щоб свічки здійснювали свою вихідну функцію. Високоякісний дріт виготовляють із міді.

Структура високовольтного проводу запалювання

Провід свічок запалювання мають два кінці, один із яких кріпиться на котушку, а другий подає електричний імпульс. Кабель має струмопровідну жилу, яка вироблена з матеріалу з низьким опором. Вона покрита ізоляцією, що запобігає небажаному утворенню іскри в іншому місці.

Також на дроті присутні наконечники, що кріпляться до компонентів системи запалювання. А вбудовані ковпачки захищають контакт від навколишнього середовища. Зазвичай вони зроблені з гуми або силікону. Це забезпечує максимальне зчеплення з контактом.

Якщо порушена цілісність одного з елементів, свічкові дроти можуть вийти з ладу. Це провокує появу іскри в непризначених для цього місцях.

Вимоги до запчастин системи запалювання

Перш ніж купити високовольтний провід, треба розібратися в критеріях вибору. Така продукція повинна:

  • бути стійкою до впливу агресивного зовнішнього середовища;
  • чудово працювати при температурному режимі від -60 до +240 градусів;
  • мати високоякісну ізоляцію;
  • витримувати вібрацію.

Часто такий кабель ламається в місці, де жила приєднана до наконечника. Поломка відбувається через механічні пошкодження або перегрів. Тому фахівці сервісних центрів радять регулярно проводити діагностику транспортного засобу.

Купити якісну продукцію

Для того, щоб замовити високовольтний провід, ціна якого доступна, відвідайте наш інтернет-магазин. Вартість продукції буде залежати від виробника, марки транспортного засобу, якості матеріалу виготовлення та інших параметрів.

Також на нашому сайті можна купити інші запчастини системи запалювання з швидкою доставкою по всій Україні. Ми гарантуємо широкий асортимент товарів, висока якість, доступні ціни, зручні способи оплати і ввічливе обслуговування.