Бризковики

Бризковики Chevrolet Lacetti Sedan
0

350.00 грн.

Бризковики Chevrolet Lacetti Sedan
0

149.00 грн.

Бризковики Chevrolet Lacetti Sedan
0

149.00 грн.

Бризковики Chevrolet Lacetti Sedan
0

149.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Брудозахисні фартухи — друга назва невеликого пристосування на колеса транспортного засобу під назвою бризковики на машину.

Вони виконують функцію щодо захисту днища від бруду, сміття, реагентів, тобто є функціональною частиною автомобіля, а не елементом тюнінгу, як багато хто вважає.

Класифікація

Залежно від місця монтажу, бризковики поділяються на передні і задні.

Передні бувають двох видів: як самостійний елемент і як частина пластикових колісних арок. Їхнє призначення — захист нижньої частини автомобіля від пилу, щебеню, вологи і хімічних реагентів, що призводять до корозії днища і несправності деяких деталей. Одна з них — куліса КПП, яку можна придбати в нашому магазині.

Задні перешкоджають попаданню струменя води і різних механічних матеріалів на автомобілі, що їдуть позаду.

Крім того, бризковики на авто бувають універсальні, які підходять для багатьох автомоделей, і оригінальні, що випускаються виробником під конкретну марку. Естетично привабливі, звичайно ж, фірмові, але вони і коштують дорожче.

Матеріал виготовлення

Залежно від матеріалу виготовлення бризковики випускають наступних видів:

  •  гумові;
  •  пластикові;
  •  комбіновані.

Матеріал, який застосовується при виробництві, впливає на термін експлуатації, вартість, зовнішній вигляд.

Ціна бризковика залежить не тільки від матеріалу виготовлення, а й від виробника, розмірів, наявності на ньому малюнків, написів і світловідбивних елементів. І, звичайно, від того фірмові вони або неоригінальні.

Деякі моделі автомобілів у заводській комплектації випускаються без захисних накладок. У цьому випадку потрібно звернутися до профільного інтернет-магазин AvtoMarket, де можна купити бризковики і інші запчастини, наприклад, різноманітні датчики для автомобіля.