Фільтри Knecht-Mahle

Фільтр масляний Knecht-Mahle Ланос, Авео, Нексія, Круз, Лачетті, Такума 1.5, 1.6
0

150.00 грн.

Фільтр масляний Knecht-Mahle Ланос, Авео, Нексія, Круз, Лачетті, Такума 1.5, 1.6
Виробник - Knecht-Mahle
0

150.00 грн.

Виробник - Knecht-Mahle
Показано з 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)

Фільтри Knecht-Mahle


Фільтр Knecht-Mahle

В рамках регулярного технічного обслуговування автомобіля обов'язковою є заміна фільтрів, так як від їх нормального стану залежить подальша безперебійна робота транспортного засобу. «AvtoMarket» представляє широкий асортимент фільтрів автомобільних від відомих виробників, в тому числі автомобільні фільтра Кнехт концерну Mahle Cmbh.

Авторинок заповнений автокомпонентів різних заводів-виготовлювачів, проте зустрічається багато підробок під вироби світових лідерів. Наслідки покупки неякісного фільтра дають ризики підвищеного зносу двигуна автомобіля. Рекомендуємо купувати оригінальні Knecht фільтри, відгуки про них завжди позитивні - автовласники підтверджують, що фільтри в процесі експлуатації довговічні і добре справляються з функціональними завданнями навіть при морозах.

На нашому сайті представлений каталог фільтрів Knecht, в якому відображена важлива інформація про автодеталей: фото реального товару, до яких марок автомобілів підходить, ціна. Можна встановлювати пошукові параметри для швидкого підбору товару по виробнику та цінового діапазону.

У нас можна замовити паливний фільтр Knecht для якісної очистки подається в двигун палива. При виробництві палива в нього потрапляє вода, сторонні частинки, тому роль фільтра особливо важлива при експлуатації машини. Також рекомендуємо купити масляний фільтр Кнехт для забезпечення ідеальної мастила підшипників в двигунах.

Якщо ви помічаєте підвищення витрати палива, зміна запаху вихлопних газів - значить, настав час купити лямбда зонд і провести його заміну. «AvtoMarket» пропонує в асортименті датчики кисню відомих виробників за прийнятними цінами. Відправлення здійснюється в день замовлення кур'єрською поштою по всій Україні.