Сальник клапанів

Сальники клапанів Lanos 1.5 GM
0

320.00 грн.

Сальники клапанів Lanos 1.5 Victor Reinz
0

200.00 грн.

Сальники клапанів Lanos,Авео,Лачетти 1.6 Корея
0

300.00 грн.

Сальники клапанів ВАЗ 2101-21099,2113-2115 (ПР-ВО ЧЕМПІОН)
0

400.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Сальник клапанів

Сальник клапанів - деталь, що не дозволяє маслу потрапляти в камеру згоряння палива. Згодом ущільнювачі зношуються, що призводить до неправильної роботи паливної системи. Щоб виконати техобслуговування транспортного засобу, потрібно купити сальники клапанів. Цю деталь легко замовити в нашому інтернет-магазині «Авто-Маркет». Тут ви зможете вибрати деталі відповідно до марки машини, дізнатися, скільки коштують сальники клапанів.

Сальники на клапана і їх особливості

У нашому інтернет-магазині продаються оригінальні запчастини, на які діє гарантія. У нас можна замовити сальник на автомобіль ВАЗ, Daewoo, Chevrolet різних марок і років випуску. Це товари, які ми приймаємо на власний склад прямо з виробництва. Тому ціна сальників клапанів низька, не включає додаткових комісій. Виконати заміну маслоз'ємних ковпачків потрібно при виникненні таких ознак:

  • витрата масла помітно збільшилось;
  • з вихлопної труби виривається сизий дим, що говорить про згоряння масла в циліндрах;
  • масло видно при огляді свічок запалювання.

Заміну маслоз'ємних ковпачків зазвичай виконують після 50-70 тис. Км пробігу. Поставити нові витратні матеріали потрібно і в випадку затвердіння ущільнювачів.

Вартість сальників клапанів в нашому інтернет-магазині вказана для роздрібних замовлень. Виберіть спосіб доставки, щоб отримати необхідні деталі оперативно. Запчастини є на складі, тому відправка виконується оперативно. У нас можна замовити маслоз'ємні ковпачки, сальник колінвала , інші деталі для проведення ремонту та техобслуговування.

Щоб оформити замовлення, виберіть товари, заповніть форму замовлення. Вкажіть адресу одержувача, контактну інформацію. Запитання можна поставити співробітникам відділу продажів по телефону.