Корпус фари (коробка фари)

Корпус противотуманной фари Chevrolet Aveo & # 039; 08-12 хетчбек ліва, 5 дверей
0

220.00 грн.

Корпус противотуманной фари Chevrolet Aveo & # 039; 08-12 хетчбек права, 5 дверей
0

220.00 грн.

Корпус протитуманної фари Авео Т-250 ліва
0

120.00 грн.

Корпус протитуманної фари Авео Т-250 права
0

120.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Корпус фари (коробка фари)

Корпус автомобільної фари може пошкодитися через механічного удару або зносу. Через це освітлення машини не працює належним чином. Це знижує безпеку руху. При неправильній роботі головного освітлення важливо виконати заміну якомога швидше. Купити корпус фари для вітчизняних і закордонних автомобілів можна в нашому інтернет-магазині «Авто-Маркет». Ми продаємо сертифіковані деталі за низькою ціною. У нас можна купити бампер на авто, склопідйомники, ущільнювачі та інші деталі для техобслуговування.

Купити корпус для фари в «Авто-Маркет»

При появі несправностей в кожусі для установки головного освітлення потрібно виконати техобслуговування оперативно. У нашому інтернет-магазині можна замовити коробку фари за ціною, рекомендованої виробником. Ми приймаємо прямі постачання запчастин з виробництва.

Наша продукція відрізняється рядом особливостей:

  • на товари діє гарантія виробника;
  • виготовляються з сертифікованих матеріалів;
  • деталі оригінальні, відповідають заводській конструкції;
  • випускаються кожухи для правої, лівої фари.

Ціна кожуха фари не включає націнок, комісій. Ми не співпрацюємо з посередниками, тому вартість товарів низька. Можна оформити доставку в будь-яке місто України. Ми відправимо товари обраним вами перевізником. Забрати товари можна самостійно з пунктів видачі. У нас представлений великий вибір запчастин, комплектуючих. В нашому інтернет-магазині можна купити фари автомобільні для ВАЗ, Daewoo, Chevrolet.

Щоб оформити замовлення, виберіть відповідні товари, заповніть онлайн-форму. Вкажіть адресу одержувача, заповніть обов'язкові поля. Ми швидко опрацюємо заявку, вишлемо товари. Задати питання співробітникам відділу продажів можна за телефоном.