Важіль підвіски

Важіль передньої підвіски ЛАНОС правий
0

1 350.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Важіль підвіски

Основна функція важеля підвіски автомобіля — забезпечення вертикального переміщення щодо кузова без зміни кута руху. Присутність двох поперечних важелів підвіски автомобіля дає можливість залишатися колесу в строго перпендикулярному положенні щодо дороги в крайніх верхньому й нижньому положенні.

Важелі поздовжньої тяги підвіски на авто гарантують функцію стабілізації колеса щодо його нерухомих вузлів і площини переміщення. Найчастішими неполадками є вихід з ладу сайлентблоків важелів, при цьому заміна цих комплектуючих не завжди передбачається виробником. Купити важіль підвіски, а також інші запчастини на ходову ви можете на сайті нашого магазину.

Конструкція важелів підвіски

Важелі підвіски автомобіля є жорсткою суцільнометалевою конструкцію. Залежно від виробника та матеріалу, вартість важеля підвіски може значно відрізнятися, однак функції, покладені на деталь, залишаються незмінними. Обидва краї мають сайлентблоки з гумового матеріалу, які надійно впресовані в вузол.

Важелі підвіски найчастіше схильні до таких несправностей:

  • при наборі швидкості чути стукіт і характерне поскрипування;
  • руйнування матеріалу внаслідок зовнішнього впливу;
  • деформація гумових частин;
  • руйнування кульової опори;
  • окислення і корозія металу.

Щоб уникнути передчасного зносу запчастини слід дотримуватися встановлених виробником правил експлуатації і вибирати щадний режим їзди.

Вибрати якісну деталь ходової частини автомобіля, а також купити кардан за розумною ціною ви можете, відвідавши сайт нашого магазину. Товар доставляється по всій території України в оперативні терміни будь-яким, зручним для вас способом.