Пружини ФОБОС

Пружина "Фобос" змінний крок 2108,09 задня
Розташування - Задня
0

870.00 грн.

Розташування - Задня
Пружина "Фобос" змінний крок 2108,09,2110,2112 передня
Розташування - Передня
0

950.00 грн.

Розташування - Передня
Пружина задня 2108 зі змінним кроком
Розташування - Задня
0

850.00 грн.

Розташування - Задня
Пружина задня 2108 зі змінним кроком
Розташування - Задня
0

850.00 грн.

Розташування - Задня
Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Пружини ФОБОС


Пружини «Фобос»

Автомобільні пружини піддаються серйозним навантаженням. Це особливо помітно при їзді по дорогах з вибоїнами і ямами. Посилена експлуатація призводить до поломок і природного зносу цих деталей. Ми пропонуємо пружини «Фобос», ціна яких доступна для широкого кола споживачів. Якісні пружини поліпшать роботу підвіски, згладять вібрації дорожнього полотна.

Fobos ‒ надійні пружини для автомобіля

«Фобос» ‒ велика російська компанія, яка виробляє запчастини для іноземних і вітчизняних легкових автомобілів і кросоверів.

Fobos пружини каталог нашого магазину представляє виключно з високоякісної сталі. виготовлені по новітніми технологіями. Проходять ретельну діагностику на стендах. Мають оптимальну жорсткість для їзди по нашим дорогах. Якість підтверджена сертифікатами.

Вибираючи пружини «Фобос», відгуки покупців і рекомендації виробника допоможуть зорієнтуватися. враховуйте основні критерії:

  • форма запчастини;
  • робоча довжина;
  • діаметр прутка і загальний діаметр;
  • кількість витків;
  • плотность;
  • жорсткість.

Де придбати пружини «Фобос»

У нашому інтернет-магазині можна купити пружини для авто . В каталозі великий вибір продукції як для повсякденної їзди, так і для спортивного тюнінга. До кожної деталі додається докладний опис: характеристики, параметри, ціна і т. д. Ви легко знайдете відповідний товар. Менеджери нададуть детальну консультацію, щоб ви могли підібрати і купити пружину передньої підвіски й інші цікаві для запчастини.

«Фобос» пружини купити можна по інтернету, заповнивши форму на сайті. Доставимо пружини «Фобос» до Києва і будь-який населений пункт України. Виконаємо відправку в день замовлення. Також запрошуємо вас відвідати наші магазини, які знаходяться в Харкові (авторинок «Лоск»).