Гальмовий циліндр

Передній гальмівний циліндр лівий внутрішній на ВАЗ 2101-2107 АвтоВаз оригінал
0

150.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Гальмовий циліндр

Нікому не хочеться стати учасником ДТП і нашкодити собі та оточуючим, перебуваючи за кермом авто. Просте заїдання поршнів, на яке вже звертав увагу водій, але все руки не доходили розібратися, може мати серйозні наслідки. Вартість гальмівного циліндра доступна будь-якому автомобілісту — не чекайте повної відмови гальм.

Пріоритетна система в обслуговуванні автомобіля - гальмівна

Те, що в автомобілях не існує другорядних вузлів і деталей, не вимагає доказів. Основною складовою всієї системи гальмування є гальмівний привід, який в свою чергу включає в себе:

Однак якщо вчасно не купити гальмівний циліндр, наслідки можуть бути найсерйознішими.

Коли починати турбуватися?

Гальмівні циліндри можуть давати збої в випадках:

  • зносу деталей, виготовлених із гуми, це відбувається при попаданні абразивів в області ущільнювачів і прокладок;
  • витікання гальмівної рідини, це призведе до того, що педаль буде провалюватися;
  • поганої якості гальмівної рідини, це викличе розбухання гумових елементів, доведеться посилювати тиск на педаль, долаючи її опір;
  • потрапляння повітря в систему гальмування.

Усі елементи гальмівної системи, чи то ремонтний комплект, чи то гідравліка на авто купити можна на сайті AvtoMarket. Зайдіть у віртуальний магазин і порівняйте нашу ціну гальмівного циліндра з ціною на інших онлайн-платформах.

Коли купувати новий?

Якщо діагностика в автосервісі покаже повний знос внутрішньої поверхні гальмівного циліндра (чітко видно подряпини і задирки). Лагодити тут нічого, потрібна повна заміна, і краще обрати деталь від «рідного» виробника.