Диск зчеплення

Диск зчеплення ВАЗ-2123 Niva Chevrolet (FD 323) Trialli
0

650.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Диск зчеплення

Для того, щоб механізм зчеплення функціонував безперебійно, він повинен складатися з:

  • диска зчеплення;
  • маховика;
  • натискного диска.

Зчеплення необхідно для допоміжної діяльності під час перемикання передач. Основою диска є пластина зі сталі, на яку прикріплюються допоміжні елементи. Механізми бувають однодискові і багатодискові. Диск зчеплення підключений до трансмісії, купити запчастини трансмісії зручно в інтернет-магазині. Товар доставляється за вказаною адресою кур'єрською службою або службами доставки.

Як зрозуміти, що пора купити диск зчеплення? Ознаками несправності є:

  • неповне включення, пробуксовування дисків;
  • не до кінця вимикається зчеплення;
  • чутно сторонні шуми при роботі механізму;
  • ривки під час перемикання передач або в процесі руху транспортного засобу.

Причинами несправності можуть бути пошкодження або деформація дискової пластини, можливий витік рідини, злам троса. Своєчасне проходження ТО допоможе виявити і усунути неполадки.

Диски зчеплення на авто зношуються частіше, необхідно вчасно їх замінити. Це можна зробити самостійно або звернутися до фахівців. На сайті можливо недорого придбати диск зчеплення, ціна вказана в національній валюті. Також з доставкою продається хрестовина для авто. Для оформлення замовлення досить передзвонити за вказаним номером телефону або відразу оплатити товар на сайті. Диски зчеплення (Україна) доставляються по всій країні, відправка відбувається в день оформлення замовлення.

Своєчасне виявлення проблеми, заміна запчастини чи ремонт допоможуть уникнути проблем з автомобілем і зроблять безпечною і комфортною вашу поїздку.