Радіатори Лузар

Кріплення глушника 2101-2107 поліуретан
0

1 250.00 грн.

Наконечник рульових тяг 2108 (к-т 2 шт.) (ВІС) АвтоВаз
0

2 399.00 грн.

Радіатор охолодження Сенсом SPORT (алюмінієво-паяний) - Лузар
0

990.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Радіатори Лузар


Радіатор «Лузар»

Радіатор забезпечує нормальну температуру для роботи мотора. Грає роль основного теплообмінника. По його трубках проходить нагріта робоча рідина і охолоджується потоком повітря. Якщо охолодження відсутне, двигун працює на знос, перегрівається і ламається. До того ж виходять з ладу інші вузли. Тому при поломці радіатора слід негайно його полагодити або замінити на новий.

Надійні запчастини для системи охолодження двигуна

Радіатори фірми «Лузар» випускає російська торгова марка, створена на базі автомобільного заводу в Луганську. Для виготовлення деталей використовується сучасне німецьке обладнання.

Продукція перевершує за характеристиками існуючі аналоги. Почитавши про Luzar радіатор відгуки, ви переконаєтеся в Як запчастин.

Виробник випускає радіатори таких видів:

  • охолоджуючий - відводить виробляється двигуном тепло, зменшує температуру робочої рідини;
  • кліматичний - здійснює тепловий обмін рідини кондиціонера з повітрям, створюючи комфортні умови для водіїв і пасажирів в салоні автомобіля;
  • радіатор опалення авто передає тепле повітря в салон. Підтримує оптимальну температуру в холодну пору року.

Радіатори Luzar відрізняються методом складання, матеріалом корпусу і іншими елементами. Бувають трубчасто-пластинчасті збірні, виготовлені з алюмінію і трубчасто-стрічкові паяні, зроблені з алюмінію, міді або латуні.

Купити радіатори

Якщо потрібні оригінальні радіатори «Лузар», каталог нашого інтернет-магазину до ваших послуг. Вся продукція сертифікована. Супроводжується гарантійним талоном. Підбирайте на сайті радіатор на машину, ціна якого неодмінно порадує вас. Щоб радіатор «Лузар» купити достатньо зателефонувати за номером телефону або оформити заявку на сайті.