Вентилятор охолодження радіатора

Вентилятор радіатора охолодження основний Ланос, Сенс
0

2 265.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Вентилятор охолодження радіатора


Вентилятор охолодження радіатора

Автомобільні вентилятори охолодження радіатора - спеціальні пристрої, призначені для обдування мотора і радіатора за допомогою повітря. Активна робота цього вузла починається в тому випадку, якщо ДВС сильно нагрівається. Існує кілька видів пристрої, які можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Різновиди

Купуючи автомобільні радіатори , варто подбати про те, щоб купити вентилятор охолодження. Але перед цим варто розібратися, який саме тип вам необхідний. Таких існує кілька.

  1. З механічної приводний системою. Найпростіший, його легко використовувати. При цьому має кілька суттєвих мінусів. Справа в тому, що такий пристрій пов'язано з ремінною передачею колінчастого вала і постійно обертається, якщо мотор заведений. Це причина швидкого зносу і виходу пристрою з ладу.
  2. З електроприводом. Такі вентилятори для охолодження радіатора складаються з системи управління, яка контролює обертальні обороти в залежності від показань температурних датчиків. Такий пристрій більш затребуване. Разом з ним у нас можна придбати патрубок повітряного фільтра.
  3. З гідромеханічним приводом. Подібний вентилятор для радіатора автомобіля оснащений ремінним приводом від шківа, який встановлений на автомобільний колінвал. Водій має можливість здійснювати контроль над швидкістю, з якої обертається вентилятор.

Де купити?

У каталозі нашого інтернет-магазину можна купити вентилятор охолодження радіатора, патрубки повітряного фільтра та іншу оригінальну продукцію від відомих і перевірених виробників. На всі позиції діють прийнятні ціни і гарантія якості.

Зручні способи оплати, оперативна доставка - гарантовані. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами за вказаними телефонами або оформіть онлайн-заявку.