Патрубок повітряного фільтра

Патрубок пічки Нубіра 1,6 відвідний
0

199.00 грн.

Патрубок повітряного фільтра NEXIA N150 1.6 DOHC GROG
0

600.00 грн.

Безшумні замки на ниву 2121-21213
0

950.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Патрубок повітряного фільтра


Патрубок повітряного фільтра

Патрубок на повітряний фільтр - важливий пристрій, завдяки якому двигун для машини працює якісно і справно. він сприяє максимальному очищенню повітря, який надходить в систему і використовується для згоряння палива. адже при попаданні в повітряні маси частинок пилу і бруду відбувається утворення нагару на таких деталях, як головка блоку циліндрів, поршневі кільця. Це в свою чергу в значній мірі знижує ресурси двигуна і його потужність.

Для чого потрібен?

Шланг повітряного фільтра набирає з атмосфери повітря. Це пристрій - сполучна ланка, що з'єднує повітряний фільтр і вхідний колектор. Про високу якість набирається повітря годі й казати - в ньому завжди присутні пил, частинки бруду і сміття. І саме патрубок повітряного фільтра (ціна його прийнятна) є першим місцем, де повітря проходить перший етап очищення. Це істотно знижує навантаження на фільтруючі елементи.

При необхідності купити патрубок повітряного фільтра зверніть увагу на його якість. Незважаючи на гадану простоту пристрою, до нього, насправді, пред'являються високі вимоги, адже саме патрубок впливає на потужність і ресурс двигуна.

Гофра неодмінно повинна бути герметичною, в іншому випадку в повітря проникнуть забруднення, які стануть причиною формування сажі, а вже вона, змішуючись з паливом, яке догоріло, сприятиме формуванню абразивного в'язкої речовини. головка блоку циліндрів (ціна вказана в каталозі), поршневі кільця будуть набагато швидше зношуватися.

Де купити?

Ціна на шланг від повітряного фільтра в нашому інтернет-магазині є прийнятною. Вироби представлені в широкому асортименті. Для оформлення замовлення зв'яжіться з менеджером за вказаними телефонами або оформіть онлайн-заявку прямо на сайті. Доставка здійснюється в будь-яке місто.