Вкладиші колінчастого вала

Вкладиші коленвала корінні ВАЗ 2108-21099 ДМР Заволжя  заводські
0

500.00 грн.

Вкладиші коленвала шатунні ВАЗ 2101-2107 Заволжя ДМР  заводські
0

500.00 грн.

Вкладиші коленвала корінні ВАЗ 2101-2107 ДМР Заволжя Росія заводські
0

500.00 грн.

Вкладиші коленвала шатунні ВАЗ 2108-21099 Заволжя ДМР  заводські
0

500.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Вкладиші колінчастого вала

Двигун автомобіля — це складний механізм, створений з декількох компонентів, кожен з яких виконує певну функцію. Колінчастий вал — це одна з основних деталей механізму, що відповідає за рух автомашини. Саме він приводить в дію колеса, отримуючи заряд енергії від мотора. Вкладка колінчастого вала виконана в вигляді металевих півкілець. Для їхнього виготовлення використовують метал середньої жорсткості, який для захисту покривають спеціальною антифрикційною речовиною. Оскільки вкладки швидко зношуються, то рано чи пізно в власника виникає необхідність у їхній заміні.

Причини зносу вкладки колінчастого вала

Вкладка двигуна може прийти в непридатність через наступні випадки:

  • мотор під час роботи отримує велике навантаження й перегрівається;
  • мастильні матеріали надто рідкі й не мають можливості якісно змащувати деталі двигуна;
  • підшипники погано встановлені й мають велике хитання;
  • у моторі закінчилося масло або воно занадто густе;
  • у мастильний матеріал потрапили сторонні тверді матеріали.

Залежно від того, де саме будуть розташовуватися деталі, їх розрізняють на вкладку корінну й шатунну. Перший тип встановлюється на колінвалі в тому місці, де він входить у двигун, другий — ставиться на шийку вала. Виходячи з цього, потрібно розуміти, що їхні внутрішні діаметри значно відрізняються один від одного.

Перш ніж купити вкладку колінвала, необхідно знати про функції, які вона виконує. Оскільки колінвал у процесі роботи сильно нагрівається, то в завдання вкладки входить рівномірно утримати його на встановленій осі.

Двигун автомобіля купити можна в нашому інтернет-магазині, також, як і на вкладку колінвала, ціна вказана в каталозі магазина. Тут можна придбати й комплект поршневих кілець. Замовити товар можна на нашому сайті, або зателефонувати за вказаним номером телефону.