Гідрокомпенсатори

Гідрокомпенсатор Daewoo / Chevrolet / Opel Lanos / Aveo (Ланос Авео) 1,5 8V INA (LK 420 0014 10)
0

1 950.00 грн.

Гідрокомпенсатор Ланос 1.5 INA
0

1 950.00 грн.

Гідрокомпенсатор Ланос 1.5 GM
0

150.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Гідрокомпенсатори

Системи сучасного автомобіля постійно вдосконалюються, модернізуються. Торкнулося це й газорозподільного механізму, в якому замість механічних штовхачів стали використовувати гідравлічні компенсатори. Вони покращують динамічні характеристики, знижуючи витрату палива.

Упровадження гідрокомпенсаторів усунуло необхідність ручного регулювання клапанів. Інтернет-магазин «AvtoMarket» пропонує купити гідрокомпенсатори, їхнє застосування збільшує ресурс двигуна, його потужність, продовжить термін служби автомашини.

У категорії «Двигун» каталогу магазину в наявності оригінальні запасні частини, придбані безпосередньо у виробників. Тут же можна дізнатися, що й скільки коштує: гідрокомпенсатори, помпа, вкладка колінвала або інші деталі даної категорії.

Переваги використання гідрокомпенсаторів

Застосування гідрокомпенсаторів у двигунах має ряд переваг:

  • немає потреби в технічному обслуговуванні деталей;
  • тривалий термін роботи;
  • збільшення терміну експлуатації ГРМ;
  • збільшення потужності, зниження витрати палива;
  • зниження шуму роботи двигуна.

Ціна на гідрокомпенсатори клапанів залежить від марки й моделі автомобіля, їхньої кількості в комплекті. У нас низькі ціни, їх завжди можна порівняти з цінами товарів, пропонованими іншими сайтами й магазинами.

Ви можете в один клік купити компенсатори клапанів від відомих брендів GM і INA на автомобілі Chevrolet, Lanos і інші.

Онлайн-магазин «AvtoMarket» відправляє запчастини в усі регіони України. Замовляйте необхідний товар, а ми доставимо замовлення, наприклад, гідрокомпенсатори в Одесу або двигун автомобіля в будь-яке місто країни.

При замовленні товару отримуйте додаткові відомості про нього у консультантів магазину, вибирайте зручний спосіб оплати й доставки.