Маховик зчеплення (маховик двигуна)

Маховик 2101 в зборі Автоваз
0

1 600.00 грн.

Маховик 2108 в зборі Автоваз
0

2 850.00 грн.

Маховик 2110 в зборі Автоваз
0

2 850.00 грн.

Маховик 2123 в зборі Автоваз
0

2 500.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Маховик зчеплення (маховик двигуна)

Маховик на зчеплення — це важлива частина автомобільного двигуна. Ця деталь відіграє основну роль у функціонуванні мотора. Щоб зрозуміти всю важливість елемента, потрібно докладніше розглянути його технічні характеристики.

Що являє собою маховик і які функції він виконує

Маховик виконує функції інерційного акумулятора, накопичуючи в собі енергію, що виробляється мотором, і передає її на інші елементи, які приводять авто в рух.

Маховик в авто застосовують через нерівномірну роботу двигуна, в результаті чого зупинка навіть на невеликий проміжок часу може відбитися на русі. Якщо в вузли рухового апарату буде надходити енергія з перебоями, то машина буде їхати ривками. Завдяки маховикові подібні проблеми не виникають.

Як влаштований маховик автомобіля

Маховик двигуна, купити який можна в нашому інтернет-магазині, простий пристрій, що складається з:

  • диска;
  • вінця.

Деталь розташовується між силовим агрегатом і трансмісією. Розрізняють декілька видів маховиків:

  1. Суцільний. Деталь цього виду найпопулярніша, завдяки простоті конструкції і низькій вартості.
  2. Полегшений. Цей тип встановлюється на автомобілях самими власниками. Маховик на авто, ціна збільшена через поліпшення показників, дозволяє машині набирати більший розгін під час руху.
  3. Двомасовий. Складається з двох дисків, при цьому має величезну перевагу перед суцільним, гарантуючи стабільний захист трансмісії й плавний рух автомобіля.

Наш магазин займається продажем автомобільних двигунів. У каталозі можна вибрати потрібний вид маховика зчеплення, ціна якого вказана тут же. Крім того, у нас можна купити водяну помпу автомобіля за доступною вартістю. Замовити товар можна, залишивши заявку на сайті, або зателефонувавши за вказаним номером телефону.