Напрямна клапана

Напрямна клапана TRW / LUCAS 2101-2107
0

390.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Напрямна клапана

Про таку малопомітну деталь, як напрямні втулки клапанів часто не знають навіть автомобілісти з великим досвідом. Причина цього — великий термін служби. В середньому він становить 200 тис. км пробігу. У деяких сучасних моделях ця цифра сягає 1 млн. км.
До передчасного зносу призводить:

  • використання неякісного масла і несвоєчасна заміна;
  • перегрів мотора;
  • несправності в системі запалювання.

Ознаками несправності є підвищення витрати масла, поява сизого або надмірного диму, нагар на електродах свічок запалювання.
Функції направляючої втулки клапанів
Напрямна деталь представляє собою порожнистий циліндр з гладко відшліфованою зовнішньою поверхнею. Усередині втулки знаходиться спіралевидна канавка, по якій стікає моторне масло для змазування осі і зниження сили тертя. Як і клапани, втулки бувають:

  • випускні з канавкою по всій довжині;
  • впускні з борозною на половину довжини.

Іноді для різних моделей однієї марки автомобілів можна купити направляючі клапанів, що відрізняються по довжині. При однаковому діаметрі впускні коротше випускних.
Незважаючи на скромні розміри, ця малопомітна деталь в голівці блоку циліндрів виконує важливі завдання. Її призначення — забезпечити точний напрям зворотно-поступального руху клапанів і їхнє відкриття і закриття в потрібний момент. Напрямляючі контролюють щільне прилягання тарілки клапана і перешкоджають надмірної витрати палива.

Де купити направляючу клапана

На сайті представлений каталог направляючих клапанів для автомобілів ВАЗ всіх моделей. У нас завжди є в наявності напрямна клапанів, ціна якої від 300 грн. Також в «Автомаркет» можна придбати диск зчеплення, всілякі запчастини, витратні матеріали та вузли або купити двигун для авто з доставкою в будь-яку точку України.