Масляний піддон (піддон картера)

Піддон картера ВАЗ 2121-2123
0

1 580.00 грн.

Піддон картера ВАЗ 2101-2107 ВАЗ
0

1 200.00 грн.

Піддон, картер масляний двигуна ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 2110, ВАЗ 2112, ВАЗ 2114, ВАЗ 2115
0

1 200.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Масляний піддон (піддон картера)

Піддон масляного двигуна необхідний для установки важливих вузлів автомобіля, таких як силовий агрегат і колінчастий вал, оскільки вони потребують постійного змащення машинною оливою. Для того, щоб забезпечити максимальну стійкість механізмів піддон ділиться на кілька секторів, необхідних для жорсткого встановлення підшипників і колінчастого валу. Для ущільнення системи й уникнення витоку масла по контуру піддона встановлюється гумовий сальник.

Як вибирати піддон масляний

Перш ніж купити масляний піддон, необхідно розуміти, що це важлива деталь автомобіля, яка виконує відразу дві функції:

  • захищає механізм шатуна від проникнення пилу і бруду, які здатні завдати шкоди механізму;
  • зберігає мастильний матеріал, яким поступово змащується робочий вузол.

Піддон захисту картера кріпиться на місце за допомогою болтів, використовуючи при цьому гумовий ущільнювач, створюючи герметичність конструкції. Щоб злити перероблене масло, в дні піддона є отвір, в який угвинчується болт, службовець пробкою, що оберігає довільне витікання рідини.

Піддон картера двигуна, купити який можна в нашому магазині, для нормального функціонування повинен мати вентиляцію. Для цього у верхній частині конструкції передбачений патрубок, на який надівається шланг. Гази пересуваються безпосередньо в колектор, службовець для відведення. Знаходиться він під фільтром.

У нашому інтернет-магазині можна купити двигун автомобільний, замовити який можна через наш офіційний сайт. У каталозі магазина є можливість вибрати піддон картера, ціна на який вказана. Тут же продається маховик зчеплення різних видів і вартості. Звертайтеся до нас за покупкою, і наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з оформленням заявки.