Кришка ременя грм

Кришка ременя ГРМ "нижня" Лачетті 1.8LDA. GM 96499377
0

280.00 грн.

Кришка ременя ГРМ верхня передня Aвeo1.6 Лачетті 1.6. KAP 96350168
0

280.00 грн.

Кришка ременя ГРМ Кожух на Лачетті 1,8 LDA передн верхн GM 96499376
0

420.00 грн.

Кришка ременя ГРМ Кожух на Лачетті 1,8 LDA передн верхн GM 96499376
0

420.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Кришка ременя грм

Будову двигуна автомобіля визначає система ременів, кожен із яких виконує певні функції. Так, ремінь ГРМ регулює роботу розподільного й колінчастого валів. Клапани й поршні синхронно стикаються один із одним завдяки ременю ГРМ. Деталь виготовляється з технічної гуми, що забезпечує тиху роботу мотора, і встановлюється на його зовнішню поверхню. У комплект механізму входить кришка ременя ГРМ, яка захищає газорозподільну систему від механічних впливів.

Кришка ланцюга ГРМ може бути в експлуатації тривалий проміжок часу, але існує ряд причин, які вказують на необхідність заміни:

  • поява корозії (характерно для металевих деталей);
  • механічні пошкодження (тріщини, вм'ятини та інші поверхневі дефекти);
  • відсутність раціонального технічного обслуговування, порушення правил монтажу;
  • поява характерного скрипу під капотом під час роботи мотора.

Визначити несправність захисту ГРМ можливо після візуального огляду. Видимі дефекти — привід до термінової заміни деталі. Порушення в роботі запалювання призводить до нестабільного функціонування двигуна, появи сторонніх звуків, появи диму з вихлопної труби. Несвоєчасна заміна комплектуючих ремінного механізму може стати привести до поломки двигуна і, як наслідок, до повної його заміни.

Де придбати кожух ременя ГРМ?

Купити захист ременя ГРМ можна в інтернет-магазині «Авто-Маркет», який реалізує деталі для автомобілів різних марок. Якщо виникла необхідність купити ремінь генератора, на сайті можна знайти доступні пропозиції від різних виробників.

Демонтаж і установка кожуха ременя ГРМ проводиться співробітником СТО. Монтаж запчастини та її фіксація виконується, згідно з будовою системи певної марки автомобіля.

В асортименті інтернет-магазину можна придбати ремені двигуна, характеристика й ціни вказані для кожної позиції. Оформлення та доставка замовлень здійснюється по Україні кожен день без вихідних.