Ремінь ГРМ

Ремінь ГРМ 1.5 GATES Ланос, Авео 1.5
Довжина ременя, мм - 1057
Код запчастини - 111RS17
Марка - Daewoo
0

380.00 грн.

Довжина ременя, мм - 1057
Код запчастини - 111RS17
Марка - Daewoo
Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Ремінь ГРМ

Ремінь газорозподільного механізму синхронізує роботу колінчастого і розподільного валів. Завдяки ременю, клапани і поршні зіштовхуються один із одним. Знаходиться зовні двигуна. Виготовляється з технічної гуми, яка забезпечує безшумну роботу двигуна.

ГРМ ремені бувають:

  • зубчастими;
  • клиновими;
  • поліклинового.

Найчастіше виробники використовують зубчасті ремені, які оснащені на внутрішній поверхні насічками. Завдяки цьому забезпечується надійна зчіпка з механізмами.

Які причини вказують на те, що слід купити ремінь ГРМ:

  • закінчення терміну експлуатації виробу;
  • пошкодження двигуна;
  • відсутність правильного обслуговування, дефекти при установці.

При випуску автомобіля розраховується експлуатаційний час ременя, в даному випадку це пробіг автомобіля, після закінчення якого рекомендується провести заміну. Для кожної марки машини характерний свій кілометраж.

Збої в системі запалювання призводять до нестабільної роботи мотора, він може не запускатися з першого разу, і це сигналізує про проблеми в механізмі ГРМ. На цю ж проблему вказують дим із вихлопної труби та поява нехарактерних сторонніх звуків під час роботи механізму.

Через несвоєчасну заміну ремінь може розірватися, а це призведе до поломки всього двигуна і його повної заміни. Купити двигун на автомобіль можна від різних виробників.

Фахівці рекомендують проводити огляд газорозподільного механізму кожен раз при проходженні ТО. Якщо терміново потрібно купити ремені ГРМ, ціна і параметри вказані на сайті. Доставка здійснюється по всій країні.

В асортименті інтернет-магазину представлені різні товари для двигунів, в тому числі поршневі кільця. Оформлення замовлення здійснюється онлайн або за вказаними номерами телефонів щодня без вихідних.