Відбійник амортизатора

Відбійник авео заднього амортизатора
0

299.00 грн.

Відбійник задніх амортизаторів (2 ШТ) 2108,2110,2170,1119
0

150.00 грн.

Відбійник передні амортизатори (2 ШТ) 2108,2110,2170,1119
0

150.00 грн.

Відбійник переднього амортизатора Авео
0

70.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Відбійник амортизатора

Функціонування систем автомобіля залежить від злагодженої роботи важливих агрегатів або вузлів, але не можна нехтувати й другорядними, невеликими деталями. Зношеність дрібних деталей часто призводить до серйозних пошкоджень значущих механізмів.

Нові відбійники на амортизатори — це важливо

Не всі автолюбителі під час ремонту машини, після заміни амортизаторів, згадують про нові захисні деталі, комплекти. Навіть працівники автосервісів можуть поставити старі відбійники на амортизатори, скорочуючи при цьому термін експлуатації амортизаторів. Трапляється, таке тому, що всі деталі продаються окремо, автовласник сам комплектує вузли, а в автосервісах не завжди є підходящі для встановленого на машину амортизатора.

Наш магазин «AvtoMarket» в категорії каталогу «Амортизатори» пропонує підібрати й купити відбійники на амортизатори від виробників АвтоВАЗ і AFP, які гарантують якість своєї продукції. У цій же категорії можна придбати пильовик на амортизатор або опору амортизатора, отримані від виробників безпосередньо.

Вчасно замінений відбійник стійки амортизатора продовжить термін її служби, забезпечить плавний хід машині. Залежно від марки автомашини, в каталозі можна придбати відбійники поштучно, або парою, для передньої або задньої стійки авто.

Вартість наших товарів відповідає заявленим характеристикам і встановлена на мінімальному рівні. Купіть у нас відбійник амортизатора, ціна на який вигідно відрізняється від ціни такого виробу в інших онлайн-магазинах країни.

Інтернет-магазин «AvtoMarket» доставляє запасні частини для автомобілів в усі населені пункти України. Рекомендуємо підібрати в каталозі амортизатор для автомобіля, відбійник на стійку, вибрати зручний спосіб оплати, а ми доставимо покупку в найкоротший термін.