Механізм рульовий

Механізм рульовий CHEVROLET AVEO 05- з ГУР
0

7 500.00 грн.

Механізм рульовий CHEVROLET AVEO 05- з ГУР MS GROUP
0

7 500.00 грн.

Механізм рульовий Ланос, Сенс без ГУР "ДК" рульова рейка 96304378 Lanos, Sens
0

2 990.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Механізм рульовий

Рульовий механізм автомобіля представляє собою сукупність комплектуючих, які беруть участь у зміні напрямку руху транспортного засобу. Система виконує функцію передачі зусиль водія колесам і дозволяє досягти ідеального управління на дорозі.

Пристрій рульового управління складається з 4 компонентів:

  • рульове колесо;
  • рульова колонка;
  • рульовий механізм;
  • рульовий провід.

Редуктор рульового управління за допомогою рухів керма змінює і передає крутний момент коліс до рульового привода. Виділяють такі типи рульових механізмів:

  • черв'ячний (легкові автомобілі старих марок, вантажівки);
  • гвинтовий (вантажні машини);
  • рейковий (автомобілі сучасного класу з переднім приводом).

Усі види редукторів забезпечують хорошу керованість автомобілів на дорогах. Порушення роботи гвинтів, шестерень і гайок редуктора може привести до поломок рульового механізму й втрати управління. Для заміни зношених комплектуючих рекомендуємо купити рульовий механізм у інтернет-магазині «Авто-Маркет».

Як купити якісний рульовий редуктор?

Для забезпечення оптимальних можливостей рульового управління необхідно шукати надійні та якісні автозапчастини, тому купити рульовий редуктор для легкового авто варто в нас. Магазин реалізує запчастини високої якості з гарантією. Якщо виникла необхідність терміново придбати рульовий редуктор, ціна буде вказана в товарній позиції, тут же знаходиться опис і характеристики. У розділах сайту можна знайти й купити наконечник рульової тяги. Комплектація і відправка замовлень здійснюється в день оформлення по Києву та містах України. Щоб замовити запчастини на рульове керування, потрібно залишити заявку на сайті. Менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин, допоможе вибрати їх і оформити замовлення.