Гальмівні колодки HI-Q

Барабан гальмівний задній Ланос 1,6, Нубіра, Нексія без маточини (Hi-Q)
Виробник - HI-Q
Марка - Daewoo
Стан - Новий
0

1 210.00 грн.

Виробник - HI-Q
Марка - Daewoo
Стан - Новий
Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Гальмівні колодки HI-Q


Гальмівні колодки HI-Q

Гальмівні колодки є основним робочим компонентом гальмівної системи автомобіля, що зношуються матеріалами - вимагають регулярної заміни при технічному обслуговуванні автомобіля. У нашому інтернет магазині пропонуємо купити гальмівні колодки HI-Q відомого світового концерну Sangsin Brake (Південна Корея). Компанія працює на Протягом кількох десятиліть з 1975 року, постійно розвивається, випускає комплектуючі для декількох автомобільних марок.

Вибирайте автозапчастини перевіреного виробника, від цього залежить технічний стан вашої машини і безпеку на дорозі. Рекомендуємо колодки Хайкью, відгуки автовласників про них завжди позитивні. виготовляються з якісного матеріалу, при експлуатації відсутні сторонні шуми, що важливо для того щоб водій не відволікався в шляху.

В нашем интернет магазине вы можете купити гальмівні колодки передні і задні на легкові автомобілі Ланос, Нубіра, Нексія, Лачеті, Aveo, Матіз, Сенс. Як показує практика, на авторинку зустрічається контрафактна продукція під відомі бренди, але низької якості. Ми продаємо оригінальні корейські гальмівні колодки HI-Q, тому гарантуємо всі заявлені експлуатаційні характеристики від виробника.

У «Автомаркет» на HI-Q колодки ціна прийнятна. Ми дбаємо про те, щоб покупці робили у нас численні покупки. Товарний асортимент постійно оновлюється, на сайті передбачена система фільтрів, по якій можна робити вибірку товарів по виробнику та цінового діапазону.

Гальмівні колодки хайку зручно монтуються в автомашину. На додаток до них також можна купити гальмівні диски на передні і задні колеса, барабан гальмівний того ж виробника - все, що необхідно для ремонту гальмівної системи автомобіля.