Датчик тиску масла

Датчик рівня масла Ваз 2108-21099,2110-2112,2113-2115 інжекторні СтартВольт
0

150.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Датчик тиску масла

За кермом автомобіля досвідчені водії звично звертають увагу на приладову панель, контролюючи тиск масла, витратоміри повітря та інші системи. Нормальні показники вказують на безвідмовну роботу машини в цілому.

Що забезпечує масляний датчик

Основною функцією датчика тиску масла в автомобілі є моніторинг тиску, створюваного масляним насосом. Його справність дозволяє:

  • оцінити поточний стан кількості масла;
  • своєчасно виявляти зниження тиску в системі мастила двигуна;
  • діагностувати аварійно-низькі показники і вжити заходів.

Датчики тиску масла сигналізують про зниження напору в масляній системі і про те, що пора його доливати, адже наступні неполадки системи можуть привести до витрат на ремонт.

Коли датчик вийшов з ладу

Якщо на панелі не загоряється індикатор тиску масла, причини можуть бути різними, а ось поява масляних плям під машиною (близько до переднього правого колеса) повинна насторожити. Якщо виявиться, що датчик зносився і вийшов з ладу, це не вирок, купити датчик тиску масла не складе труднощів. А в разі появи під генератором масляних калюж, не сумнівайтеся — має місце серйозна протечка, яка може привести до того, що з-під капота повалить дим, можливо навіть загоряння.

Ремонтувати або купити новий

При поломці такий датчик легше поміняти, ніж відремонтувати, тому що часто результатом ремонту будуть неправильні показання. В інтернет магазині AvtoMarket ви можете подивитися цифри в пункті датчик тиску масла ціна — ви будете приємно здивовані вартістю. Цілодобова робота з клієнтами і швидка доставка гарантовані! Ми продаємо тільки оригінальний товар і пропонуємо все датчики автомобіля купити в нашому автомагазині.