Регулятор напруги

Регулятор напруги ВАЗ 2108-10, 2123 до ген. 37.3701 (Я212А11)
0

190.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Регулятор напруги


Регулятор напруги

Регулятор напруги генератора відповідає за бортову мережу. Її напруга повинна підтримуватися відповідно до заданими параметрами, незалежно від режиму роботи. При цьому може змінюватися частота обертань генератора, електричне навантаження, температура і так далі. Також до завдань регулятора входить захист елементів генераторних установок від аварійного режиму і перезавантажень, автоматичне включення сигналізаційної системи при аварійній роботі генератора. Купити регулятор напруги можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. також в асортименті є датчик рівня палива, ціна вас приємно порадує.

Характеристика та завдання

Завдяки роботі реле генератор працює без збоїв, до електроприймачів йде оптимальний потік напруги, і в той Водночас акумуляторна батарея розряджається повільніше. Також запобігає ризик поломки через занадто великого струму під час зарядки.

Реле-регулятор напруги виконує такі завдання:

  • витримує діапазон напруг;
  • регулює струм збуджень;
  • припиняє подачу живлення.

Основним обов'язком реле є контроль вихідної напруги і сили струму, від яких йде харчування обмотки напруги. Коли показник вихідної напруги перевищив допустиму норму, сила струму збудження автоматично зменшується. Якщо ваш автомобіль потребує заміни регулятора напруги генератора, переконайтеся що проблема саме в ньому. Попередньо перевірте працездатність генератора, на підставі чого можна буде зробити висновок і приступити до ремонту.

Купити реле регулятор для свого автомобіля можна на нашому сайті. Щоб зробити покупку, виберіть потрібну позицію, уточніть ціну регулятора напруги і оформляйте бланку замовлення. Також в нашому інтернет магазині можна придбати датчики в авто.