Датчик рівня палива

Датчик рівня палива ВАЗ-2102, 2104 (виробництво Пекар). 21043827010
0

375.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Датчик рівня палива

До складу паливної системи автомобіля входить датчик вимірювання рівня палива (ДРП), функція якого полягає в самій назві. Показання вимірювань відображаються на панелі управління авто.

Датчик рівня витрати палива, в числі широкого асортименту інших датчиків для автомобіля, ціна яких знаходиться на рівні ринкової, представлений в інтернет-магазині AvtoMarket.

Розмір ДУТ залежить від форми і габаритів бака. Прилад підбирають так, щоб він стосувався днища бака — це дозволить отримувати точні виміри, навіть якщо пального залишилося зовсім небагато.

Купити датчик рівня палива і встановити його на будь-якому транспортному засобі — це завжди мати інформацію про фактичний зміст бензину або дизпалива в безпосередній момент часу, його витрата за певний часовий період, усередненя витрата на 100 кілометрів, кількість заправок.

Типи ДРП

Найбільш поширеними датчиками рівня палива, ціна яких доступна для більшості автовласників, є зараз такі:

  • ультразвукові;
  • ємнісні;
  • поплавкові.

Ультразвуковий розташовується в центрі дна бака, але зовні. Цей тип вважається високоточним з похибкою всього до 2%.

Таким же високоточним є і ємнісний датчик.

Ці два види приладів встановлюються не на заводі, а додатково.

Поплавковий (інша назва потенциометрический) є штатним, тобто встановлюється виробником безпосередньо в паливний бак. Характеризується невисокою достовірністю показань (похибка до 30%).

На якому типі приладу зупинити вибір кожен автовласник вирішує сам. Можна також звернутися за консультацією до менеджерів нашого магазину, які допоможуть підібрати потрібний ДРП, або будь-яку іншу деталь, зокрема, датчик швидкості.