Муфта еластична

Муфта еластична 2101 "БРТ"
0

650.00 грн.

Муфта еластична 2123 АвтоВАЗ
0

950.00 грн.

Муфта еластична посилена, в алюмінієвому корпусе.ВАЗ 2101-2107, Нива 2121-2123
0

750.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Муфта еластична


Еластична муфта кардана - конструкція, що створює надійне з'єднання. Деталь компенсує зміщення валів з мінімальними відновними параметрами. Муфта карданного валу відрізняється еластичністю, має властивості резиносуміші. Подібні якості дозволяють демпфіровать навантаження. Деталь встановлюється для з'єднання вхідного валу і двигуна. Купити еластичну муфту можна в нашому інтернет-магазині «Авто-Маркет». У нас продається високоякісне обладнання відомих виробників. В інтернет-магазині можна замовити ШРУС зовнішній, сальники, фари та інші товари.

Еластичні муфти каталогу «Авто-Маркет»

У нашому інтернет-магазині можна замовити еластичні муфти з гарантією. Товари сертифіковані, відповідають світовим стандартам. Механізми, представлені в нашому онлайн-каталозі, мають ряд переваг:

  • заміна виконується без зміщення приєднаних механізмів;
  • точна геометрія забезпечує просту установку;
  • відмова при роботі неможливий, якщо дотримуватися періодичність техобслуговування;
  • експлуатація можлива при температурі + 80 ... -30 ° С.

Ціна еластичної муфти не включає комісій посередників. Ми приймаємо прямі поставки з заводів-виготовлювачів. У нас представлений великий вибір моделей для автомобілів різних марок і років випуску. Замовити якісні, надійні деталі, ущільнювачі, рекомендовані виробником, можна в нашому інтернет-магазині. Доставка оформляється по Україні обраним вами способом.

У нашому інтернет-магазині продаються муфта, «граната» авто, деталі для фар, капота та інше. Виберіть відповідну модель, заповніть онлайн-форму. Ми оперативно опрацюємо заявку, відправимо товари за вказаною в заявці адресою. Задати питання можна консультантам за телефоном.