Пильник шруса

Пильник Шруса CS-20 з хомутами 2108/2110/2170/2190/1118 зовнішній
0

120.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Пильник шруса

Шрус — шарнір рівних кутових швидкостей необхідний, щоб забезпечувати роботу переднього приводу. Пильовик представляє собою кожух, який захищає шарніри від попадання різних забруднень, дрібних частинок, води і пилу. Щоб пильовик надійно захищав шрус, необхідно:

  • виготовлення виробу з еластичного матеріалу;
  • стійкість до впливу високих температур і агресивного середовища;
  • не вступати в реакцію з пальним і мастильними матеріалами.

Пильовики гранат виготовляють із поліуретану та гуми. Ці матеріали мають стійкість до перепадів температурного режиму, витримують дуже низьку і високу температуру. Чи не вступають в хімічні реакції і стійкі до променів ультрафіолету, досить еластичні і не тріскаються.

Але в процесі експлуатації все одно приходять в непридатність. Основними причинами цього є механічні дії, погана якість доріг, сильні морози. Тому купити пильовик шруса зручно на сайті, попередньо проконсультувавшись із менеджером. Доставка здійснюється по всій території України.

Якщо вам незручно скористатися сайтом, то по телефону можна уточнити у консультанта, скільки коштує пильовик на гранату.

За місцеположенням буває:

Виявити дефекти можна візуально. З'являються тріщини, розриви, видимі пошкодження. У цьому випадку необхідно купити шрус.

Ціна пильовика шруса вказана в національній валюті. Оплатити товар можна онлайн або при отриманні. При пошкодженні пильовик змінюється тільки на новий, він не підлягає ремонту чи відновленню. Інакше це може призвести до негативних наслідків.