Шрус внутрішній

Граната ВАЗ 2121 НИВА ШРУС внутрішній правий АВТОВАЗ (22 шліца, старий зразок)
0

2 250.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Шрус внутрішній

Не всі водії здогадуються про наявність у їхньому автомобілі такої деталі, як внутрішній шрус. А ті, хто чудово розуміє, про що йде мова, зіткнулися з високою вартістю заміни цієї запчастини. Шрус внутрішній, ціна на який у нашому магазині не перевищує середню на ринку, є одним із найважливіших компонентів автомобіля. Разом із даною запчастиною ми пропонуємо вибрати пильовик шруса з усього широкого асортименту наших товарів.

Як влаштований шрус

Дуже часто використовується в побуті назва шруса внутрішнього в авто — граната. Так ця деталь названа не тільки за зовнішній вигляд, але і за свою здатність вибухати в самий непідходящий момент.

Основним завданням деталі є передача крутного моменту на провідне колесо, особливо, це стосується передньопривідних автомобілів. При цьому колесо не тільки приводиться в рух, а й управляється. Крутний момент передається під кутом, величина якого змінюється в залежності від вимог водія.

Шруси відносять до деталей, на які найбільше впливають зовнішні негативні фактори експлуатації, тому вони потребують постійної профілактики та утриманні в захищеному середовищі.

Пристрій деталі передбачає утримання механізму під захистом герметичного пильовика, який може бути як гумовим, так і пластиковим. Усередині знаходиться необхідна кількість мастила, яке утримується на валах хомутами. Пильник відіграє значну роль у терміні служби шруса в цілому.

Головними факторами передчасного виходу шрусів з ладу є:

  • агресивна манера їзди;
  • використання неякісної мастила.

На нашому сайті ви можете купити шрус внутрішній, якість якого гарантує тривалу експлуатацію деталі. Шрус ціна якого нижче ринкової, доставляється в будь-яку точку України.